Činnosti

Dřevozpracující průmysl

Zařízení pro dřevozpracující průmysl MINOR TECHNOLOGIES s.r.o.

   V této oblasti se zabýváme zejména konstrukcí a výrobou specifických zařízení pro dřevozpracující průmysl, včetně údržby a oprav těchto zařízení. Rovněž tak provádíme opravy a servis zařízení jiných výrobců. Z nově realizovaných konstrukcí a zařízení lze jmenovat například sušáky desek, teleskopické vzpěry třídičů, čechrací válce, jednoúčelová a doplňková zařízení výrobních linek, a další. Příkladem oprav, které firma běžně provádí, jsou kompletní repase rotačních hlav sekaček, opravy vtahovacích válců, třídičů, ventilátorů, dopravníků, pil, opravy ložiskových průměrů (přečepování), rádlování válců dopravníků a jiné. V případě potřeby realizujeme výrobu náhradních dílů k zařízením jiných dodavatelů. Při opravách opotřebovaných dílů upřednostňujeme tradiční technologii navařováním.

 

 

 

 

 

 

Stažení letáku:

 

Dřevozpracující průmysl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocelové konstrukce a průmyslová zařízení

Ocelové konstrukce a průmyslová zařízení MINOR TECHNOLOGIES s.r.o.

   Součástí činnosti firmy jsou realizace svařovaných a montovaných ocelových konstrukcí. Jedná se o nosné prvky konstrukcí výrobních hal, přístřešků, schodišť a jiné.  Součástí dodávky hal může být i montáž opláštění. Rovněž nabízíme výrobu zateplených posuvných vrat s automatickým pohonem a originálně řešených teplovodních topidel vlastní konstrukce. K nově navrženým konstrukcím dokládáme požadované statické výpočty. Kromě konstrukcí stavební povahy nabízíme i výrobu konstrukcí specifických průmyslových zařízení jako jsou regály, zásobníky sypkých hmot, rámy výrobních strojů, a podobně. K obrábění rozměrných svařenců nebo jiných větších dílů používáme dvoustojanovou hoblovku HD 12 B /6000. K montážním pracím využíváme vlastní autojeřáb AD 80.

 

 

 

 

 

 

 

Stažení letáku:

 

Ocelové konstrukce a průmyslová zařízení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manipulační a zdvihací technika

Manipulační a zdvihací technika MINOR TECHNOLOGIES s.r.o.

   Předmětem naší činnosti v oblasti zdvihací a manipulační techniky je návrh, výroba, montáž a zajištění revizí otočných jeřábů, podvěsných drážek, zdviží, plošin a případně i lehčích mostových jeřábů či jiných speciálně konstruovaných zdvihadel a manipulátorů. Provádíme také zakázkové úpravy sériově vyráběných vysokozdvižných vozíků, překladačů, regálových zakladačů, manipulačních a vysokozdvižných plošin i jiné manipulační techniky. Tyto služby poskytujeme na základě oprávnění ITI ev. č.: 20.0035/3/96/3.

 

 

 

 Oprávnění:

Oprávnění ITI MINOR TECHNOLOGIES s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stažení letáku:

 

Manipulační a zdvihací technika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vývoj a návrh

Vývoj a návrh MINOR TECHNOLOGIES s.r.o.

   Ve všech oblastech zakázkových činností můžeme našim zákazníkům nabídnout rovněž vývojové a konstrukční práce na prototypech specifických konstrukcí a zařízení. Pro konstrukční návrh a pevnostní výpočty v současnosti používáme strojírenský 3D CAD software SolidWorks Premium 2013.